Psi v naší dočasné péči - naši Klikaři

Pokud máte zájem o adopci, prosím napište nám o sobě pár vět - jakým aktivitám byste se chtěli se psem věnovat, do jakého prostředí by šel, jestli máte nějaké předchozí zkušenosti apod.

Předem děkujeme!


Manhattan

velký kříženec bull plemene

3 roky, očkovaný, čipovaný

Many tak trochu si žije ve svém světě, ale je velmi přátelský a kontaktní. Na psy reaguje víceméně dobře, ale trochu po svém - jako slon v porcelánu... Je čistotný, tichý, zvyklý na přepravku a odpočinek v ní. 

Many je velký lovec a má sílu, s tím je potřeba se naučit pracovat. Novému páníčkovi se přizpůsobí - když se lenoší, tak se lenoší, když se sportuje, tak se maká!

Hledáme pro něj domov bez dalších zvířat, kde by mohl lenošit i pracovat, to všechno v těsném kontaktu s novým páníčkem, je to velký mazel.

Hulk

velký kříženec

3 roky, očkovaný, čipovaný, kastrovaný

Hulk je mohutný, krásný a moc milý pes, má to však svoje ale...

Pravděpodobně byl týraný, v některých situacích může znejistět a stáhnout se, ale o konflikty nestojí. Bude však třeba na to vždy myslet a zacházet s ním klidně a něžně, je poznamenaný na celý život.

Rukou už se dnes nebojí, je mazlivý a rád se nechá opečovávat. 

Potřebuje si najít ke svému člověku cestu a pak z něj bude ten nejvěrnější a nejvděčnější pes pod sluncem.

Killi

středně velká kříženka

4 roky, očkovaná, čipovaná, kastrovaná

Extrémně plachá fenka, nemá ráda ostatní psy.

Z důvodu nulové socializace v raném stádiu vývoje bude vždy opatrná - cizím lidem se vyhýbá, ale nové situace zvládá pěkně, stejně jako prostředí.

Udělala u nás obrovský pokrok, je šikovná a bystrá a když začne člověku věřit, je z ní velký mazel a prima parťák.